Howard Wolowitz

Howard, jako jediný z party (místo Penny) nemá doktorát, díky čemuž si ho Sheldon mnohokrát dobírá. Howard žije stále se svojí matkou, která se k němu chová jako k malému dítěti.  A je znám svou povahou sukničkáře.

Životopis

Howard se narodil  se narodil  v roce 1981.Howard je inženýr v oboru letectví a kosmonautiky  na Caltech (celým názvem California Institute of Technology – Kalifornský technologický institut) v oddělení aplikované fyziky. Howard často navštěvuje byt Sheldona a Leonarda. Jeho nejlepším kamarádem je ale Rajesh.
Rád nosí oblečení z 60. let minulého století. Také si můžeme povšimnout, že většinou nosí obepnuté džíny.
Howard, stejně jako jeho kamarádi, je velkým fanouškem komiksů a superhrdinů. Jeho oblíbeným vozidlem je skútr Vespa.
Je alergický na arašídy, když je sní, napuchne mu obličej.

howard-1-682x1024 Howard Wolowitz

Jazyky
Včetně angličtiny umí také spoustu jiných jazyků, jako například francouzština, mandarínština, ruština, arabština a perština. Místo všech těchto světových jazyků umí ovládat i vymyšlený jazyk ze seriálu Star Trek, kterým je klingonština. Dokonce se i v některých epizodách ukázalo, že umí ovládat elfí jazyk (též vymšlený, tentokrát z trilogie Pána prstenů), nebo dokonce i americkou znakovou řeč.

Náboženství

Howard je nábožensky založený jako žid ( judaismus).  Howard není ale moc věřící a víru nebere nějak extra vážně. Nedodržuje ani například Kašrut ( soubor stravovacích návyků v judaismu). I přesto ale zřejmě dodržuje Vysoké svátky, během kterých navštěvuje bohoslužby. Toto mu jednou dokonce vyčetl Sheldon, když se k nim Howard nedostavil na hraní hry Halo.

howard-2-1024x683 Howard Wolowitz

Práce
na rozdíl od všech jeho kamarádů  nemá Howard doktorát, díky čemu ho hodněkrát Sheldon zesměšňuje, ale Howard se brání tím, že narozdíl od ostatních má magisterský titul  z MIT(Massachusetts Institute of Technology).V seriálu bývá často vyobrazen, že dělá na své významné vědecké práci spolupráce sNASA na vypuštění satelitu, snímkujícího povrch Jupiterových měsíců.

Rodina
Howard žije stále se svojí arogantní matkou, která je lhostejná k jeho úspěchům a chová se k němu jako j díteti. Matka nebyla zatím ani v jedné epizodě ukázaná, zatím jsme slyšeli pouze její hlas.


Napsat komentář