Penny

Penny hraje herečka Kaley Cuoco. Penny je hlavní ženská postava seriálu.


Původně pochází z malého města mimo Omahu, Nebraska. Penny je servírkou v mástní restauraci „tvarohový koláč“, ale tato práce má být jen zástěrkou pro opravdovou práci. Její hlavní nápní práce by mělo být herectví. Penny je znamení Střelec. Má velkou důvěru v horoskopy a často argumentuje se Sheldonem a Leonardem o jejich správnosti. Na rozdíl od zbytku skupiny, nemá Penny moc velké vzdělání, ale i přesto není hloupá. Má velké sociální dovednosti. Je trochu neorganizovaná a pořádek ji nic moc neříká.. Však vzpomeňme si na první díly, kdy jí musel celou místnost jejího bytu  „chudák“ Sheldon pouklízet.


I přesto, že se Penny zdá velmi milá, dokáže i vybuchnout a poádně se naštvat. Tak například díky takovým věcem, jako bylo výše zmíněno, když jí Sheldon pouklízel byt,  nebo když se Howard snaží flirtovat. Když je Penny v této „fázi naštvání“ Leonard ji přirovnává kHulkovi, naopak Sheldon říkal svému kamarádovi, že mu připomíná Wolverina.


Penny dokáže i Sheldona pořádně vytočit. Například když spolu jedou v autě. Penny občas zcela ignoruje povolenou rychlost, nebo si nevšímá blikající kontrolky. Ale i přesto jsou Penny se Sheldonem často i přátelé. Kupříkladu, když Sheldon onemocněl, tak se o něj Penny postarala naopak jí  Sheldon jednou půjčí peníze. Ale samozřejmě nic není jen tak…


Penny si také jednou našla závislot na hře Age of Conan. Vytvořila si postavu královna Penelope. Denně volala Sheldonovi několikrát o rady, ignorovala zcela přátele a ztrácela pojem o realitě a času. Ukázalo se také, že měla Penny několikrát problémy se zákony. Uvádí se, že má několik pokut za parkování.
Napsat komentář