6. série s českým dabingem na Prima Cool !

Všichni fanoušci a nadšenci, kteří čekali na oznámení nejnovější série s českým dabingem velmi populárního sitcomu Teorie velkého třesku si můžou začít ladit Prima Cool, neboť již brzy se očekávaná šestá série s českým dabingem spustí!

Pro ty, co jsou již s touto novinkou obeznámení to nebude nic nového, pro ostatní – čtěte dále icon_wink 6. série s českým dabingem na Prima Cool !

Již dříve jsme informovali na naší Facebook stránce, že Prima Cool zřejmě naváže na vysílanou 5. sérii. Již to není pouze předpoklad, první díl nové řady je naplánován na 23. května v 21.20 na Prima Cool.

Wolowitz ve vesmíru
S06E01a-300x168 6. série s českým dabingem na Prima Cool !
Premiérových dvacet čtyři dílů se bude pohybovat kolem Wolowitze, který je na vesmírné stanici, kam byl vypuštěn na konci páté série. Ani v nové sérii nebudou chybět hvězdní hosté.

Tentokrát se v seriálu objeví například skuteční astronauti Mike Massimino a Buzz Aldrin, dále hlas Stephena Hawkinga i známá tvář Wil Wheaton.

Pár informací díky fanouškům

Spoustu otázek na Comic Conu dostal Simon Helberg v roli Howarda Wolowitze. Diváci vyzvídali především, jak bude Howard z kosmu řešit spor mezi jeho manželkou, Bernadette a jeho milovanou matkou.

Také se vymámila informace, komu patří hrubý, přísný hlas Wolowitzovi matky. „Je to herečka, původem italská, jmenuje se Carol Ann Susu, žije v Brooklynu a vyprávěla mi, že ji podle hlasu ze seriálu už poznal řidič v autobusu i pár lidí v restauraci.“

Leonardovi se s Penny daří
S06E02a-300x168 6. série s českým dabingem na Prima Cool !Johnny Galceki zase naopak naznačil, že jeho postava, Leonard Hofstadter čeká „velmi pomalý vývoj směrem k citové maturitě s Penny“.

Navíc popsal své setkání se Stephenem Hawkingem. Prý je to ve svém oboru megahvězda, něco jako Tom Cruise. Hawking, britský vědec, si zahrál již v páté sérii, v šesté pouze prostřednictvím svého mobilního telefonu. Co myslíte, zahraje si i v následující řadě?

BBT žije!
S velmi populárním sitkomem, který se dostal do podvědomí mnoha lidí se počítá i na příští rok, tedy do roku 2014. Herci dostanou za každou epizodu 350 tisíc dolarů.

Očekávají se také další divácké rekordy, neboť seriál Big Bang Theory své publikum neztrácí, ba naopak rychle přibývá. Svůj rekord prozatím drží dvanáctá epizoda šesté série, která obnáší bezmála dvacet miliónů premiérových diváků.

Prostě Teorie velkého třesku je na výsluní a zkrátka účinkuje. I přestože původní pilotní díl nechalo přetočit a zcela původní název Lenny, Penny a Kenny šel k ledu. Dnes se publikum v hollywoodských ateliérech Warner Brothers, kde se živě natáčí, rve o lístky.

Poslední díl šesté série se v USA odvysílal 16. května. Je to pár dnů zpět a máme tu již český dabing. I díky tom ujde vidět, že BBT je velmi oblíbený seriál, neboť by se dabing jen tak rychle neuskutečnil…

Takže ještě jednou pro ty, co se těší na český dabing –  23. Května přesně v 21.20 nalaďte Prima Cool a užívejte si premiérové šesté řady kultovního seriálu Teorie velkého třesku!

Promo video k prvnímu dílu:

Napsat komentář