Fanoušci se mohou na dálku ptát hrdinů Teorie velkého třesku /idnes.cz/

Kino a televize se příliš nepřátelí, ale tentokrát udělají výjimku. Do kinosálů výjimečně proniknou hrdinové kultovního seriálu Teorie velkého třesku a co víc, fanoušci jim mohou pokládat otázky prostřednictvím Twitteru.

Losangeleský televizní festival zvaný PaleyFest se přenese za diváky do vybraných amerických kin kvůli dvěma populárním titulům. Setkání s tvůrci cyklu Živí mrtví se natočí během úvodní noci festivalu 1. března a do kin se odvysílá 7. března.

Zato Sheldon, Leonard a jejich přátelé z Teorie velkého třesku si 13. března zkusí živé vysílání do kin včetně interaktivních prvků. Výjimečně budou v sálech povoleny mobilní telefony, diváci se budou prostřednictvím Twitteru ptát a podle příslibu produkce jim odpoví přímo hlavní trio nejsledovanějšího sitcomu Ameriky, herci Johnny Galecki, Jim Parsons a Kaley Cuoco čili představitelka Penny.

Vtipná kronika soužití mladých fyziků a jejich půvabné sousedky začala v roce 2007 a od té doby prorazila do celého světa včetně Česka, kde ji vysílá Prima Cool. Seriál má zatím šest řad a již v něm hostovala řada osobností, sami sebe představovali vědec Stephen Hawking, herec Charlie Sheen nebo komiksová legenda Stan Lee.

Zdroj: http://kultura.idnes.cz/serial-teorie-velkeho-tresku-v-kine-d67-/televize.aspx?c=A130208_171103_filmvideo_spm

Napsat komentář