People´s Choice Awards 2013

People´s Choice Awards, americký pořad vyhlášení cen proběhlo 9.1 tohoto roku. Pro lidi, kteří pořad neznají je nejdůležitější podotknout, že výherce nevybírá odborná porota, ale o výhercích rozhodují sami lidé. Od října minulého roku lidé mohli prostřednictvím internetu hlasovat pro svého oblíbeného herce či herečku nebo například o nejlepší seriál. A jak tento rok dopadl, kdo získal cenu People´s Choice Awards?
b12-300x200 People´s Choice Awards 2013

Výhercem nejoblíbenějšího filmu se stal The Hunger Games.Nominovanými, které lidé mohli volit, byly například i filmy The Avengers,  The Amazing Spider-Man nebo Snow White and the Huntsman (Sněhurka a lovec).

Cenu za nejlepší či nejoblíbenější herečku v žánru komedie získala Lea Michele (známá například ze seriálu Glee). Hlasovat jsme také mohli i pro Kaley Cuoco,  kterou samozřejmě známé ze seriálu Teorie velkého třesku jako Penny. Další nominovaní byly například Jane Lynch ( též známá ze seriálu Glee) nebo Sofia Vergara (Taková normální rodinka).
a3-300x200 People´s Choice Awards 2013

Nejoblíbenějším hercem se stal Robert Downey, Jr. (Iron Man), jeho „soupeři“ byli například Johnny Depp, Will Smith nebo Channing Tatum (Let´s Dance, G.I. Joe)

V dámské sekci nejoblíbenějšího herce, tedy resp. herečky získala cenu Jennifer Lawrence. Do nominace se dostala i Emma Stone, Anne Hathaway nebo Scarlett Johansson.

Cenu pro nejlepší, neojoblíbenější akční film získal v tomto roce The Hunger Games (v tomto roce získal tento film už druhou cenu  People´s Choice Award). Jeho rivalové, kteří se dostaly do nominace jsou The Avengers, Men In Black 3 nebo například The Dark Knight Rises.

Nejoblíbenější superhrdina, který získal cenu se stal Robert Downey, Jr. jako Iron Man. Nominovaní byli například i Christian Bale jako Batman, Chris Hemsworth jako Thor nebo Chris Evans  jako Captain America.

Další cenu si odnesl například Chris Colfer (Glee), který vyhrál v kategorii nejoblíbenějšího televizního herce, v žánru komedie. Hlasovat jsme mohli i pro Jima Parsonse – myslím, že zde není moc potřeba psát o koho jde, ale i kdyby stále nic – Sheldon Cooper z BBT. Dalším soupeřem byl například i Neil Patrick Harris (HIMYM – Barney).
a7-300x200 People´s Choice Awards 2013

A nakonec jsme si samozřejmě museli nechat to nejlepší na konec. A o koho jiného, nebo spíše o co, by se mohlo jednat než o seriál Big Bang Theory. Sitcom Teorie velkého třesku zvolili lidé jako nejoblíbenější televizní komedie. BBT vyhrál nad sitcomy jako například Jak jsem poznal vaši matku, Glee nebo nad seriálem Taková moderní rodinka.

Fotografie z People´s Choice Awards 2013:

Video z předání ceny pro BBT:

Tímto bychom chtěli všem výhercům pogratulovat a těšíme se na další ročník icon_smile People´s Choice Awards 2013 .

Všechny kategorie a jejich výherce naleznete na zde: http://www.peopleschoice.com/pca/awards/nominees/index.jsp?year=2013

Napsat komentář