Rozhovor s Kaley Cuoco /serialzone.cz/

Rozhovor s Kaley Cuoco

Pokud si chcete přečíst rozhovor s Kaley Cuoco neboli Penny, tak neváhejte a rozklikněte článek!

Takže ohledně oné scény. Věděla jsi dopředu, že přijde, nebo jsi na ni narazila při čtení scénáře stejným způsobem, jako Penny ona slova vyslovila?

Věděla jsem, že Steven Molaro a scénáristé si s onou myšlenkou už nějakou dobu pohrávají. Johnny (Leonard) se vždycky snaží vyzjistit, co se bude dít v následující epizodě. No, a během jednoho natáčecího dne Molaro řekl něco ve smyslu: „Pokoušíme se přijít na to, jakým způsobem Penny řekne miluju tě.“ Po týdnech, když jsme při zkušebním čtení viděli scénář, pomyslela jsem si panebože, protože to bylo tak skvěle napsáno. Poté večer jsme to zvládli natočit dokonce napoprvé. S Johnnym jsme to později probírali a shodli jsme se na tom, že jsme se do Leonarda a Penny dokázali naplno vcítit. Ani publikum jsme nevnímali, jelikož nastalo hrobové ticho. Bylo to tak perfektní, že Steven a Chuck přišli a řekli: „Pojedeme dále. Na tohle už sahat nebudeme.“

V onen moment jsi měla skelné oči, měla si co dělat, abys neplakala?

Přesně tak. Brečela jsem při zkušebním čtení. Brečela jsem na zkoušce. Brečela jsem při závěrečném opakování. Proto jsem se musela zhluboka nadechnout a v tu chvíli jsem si pomyslela: „Jestli zavřu oči, potečou mi po tvářích slzy.“ a já nechtěla dát tak moc najevo emoce. Ale pak mě napadlo, že to v postprodukci upraví, ale oni to tam nechali. Zřejmě se jim to líbilo.

Byla scéna s „miluju tě“ napsána a natočena tak, jak sis představovala, že by tyto slova mohla být jednou pronesena?

Dávalo naprostý smysl, že to Penny vysloví a ani si to neuvědomí. A zároveň jste také byli svědci zranitelnosti. Mám pocit, že Penny má stejně problémů jako Leonard a tohle bylo očividně pro ni velmi těžké, takže jsem ráda, že to z ní nevědomky vypadlo. Navíc je takhle jasné, že to tak opravdu cítí. Bylo to opravdu poprvé, kdy jsem měla pocit, že to já mluvím k Leonardovi — ať už to zní jakkoliv lacině. Byla to úžasná a bláznivá, skoro šestiletá jízda k tomuto momentu a nakonec to byla skvělá chvilka.

Řekla si ty, Kaley, poprvé „Miluju tě“ klukovi takto roztomilým způsobem?

„Miluju tě“ jsem řekla až příliš mockrát. (Směje se.) Měla bych s tím přestat. Protože, bože, vždy tvrdě narazím. Jsem pravý opak Penny, takže se opravdu nedá říct, že bych se bála ty tři slova vyslovit.

Bude se teď Penny chovat nějak jinak? Bude třeba trochu v rozpacích v přítomnosti Leonarda?

Podle toho, co jsme už natočili, vás mohu ubezpečit, že ne. Co mám na tomto seriálu ráda, je to, že se odehraje nějaká klíčová scéna a pak se to nějakou dobu vůbec nezmíní. Nechá se to usadit a pak se to opět rozvíří.

Celý rozhovor si můžete přečíst na serialzone.cz


Napsat komentář