Carol Ann Susi zemřela v 62 letech

Carol Ann Susi, která byla hlasem paní Wolowitzové, včera prohrála svůj boj s rakovinou ve věku 62 let. Přestože byla paní Wolowitzová málokdy k vidění na obrazovkách, staly se její vstupy mimo kameru nezapomenutelnout součástí tohoto seriálu, především díky jejímu skutečnému Brooklynskému akcentu. Paní Wolowitzová účinkovala v 39 epizodách The Big Bang Theory, už od první série.

carol-ann-susi-dies-big-bang-theory Carol Ann Susi zemřela v 62 letech

Warner Bros. a producenti The Big Bang Theory (Chuck Lorre, Steve Molaro a Bill Prady) vydali prohlášení, ve kterém sdělují následující: „Neviděna divákem stala se postava paní Wolowitzové jistým druhem záhady po celých osm sérií. Co však záhadou nebylo, byl Carol Annin skvělý talent a skvostné načasování, které dodalo komedičnost těm nezapomenutelným momentům, během kterých byla na scéně hlavním prvkem. Krom jejího talentu nám Carol Ann byla úžasným zdrojem radosti a vřelosti pro nás pro všechny. Naše myšlenky jsou s její rodinou a i nám bude velmi chybět. Hvězdy ze seriálu samotného jí vzdali hold na Twitteru (Kunal Nayyar, Mayim Bialik a Melissa Rauch).

Carol Ann Susi se narodila v Brooklynu v roce 1952. Její herecká kariéra odstartovala při působení v okrajové roli v seriálu Kolchak: The Night Stalker. Carol Ann Susi jsme mohli spatřit i v dalších seriálech včetně – Cheers, Seinfeld, Ženatý se závazky a That 70’s Show.


RIP, Carol Ann Susi.

Napsat komentář