Herci stále bez smlouvy!

Zatímco v Česku se fanoušci Teorie velkého třesku rozčilují nad výměnou dabérů, ve Státech visí otazník nad celým seriálem. Na prahu osmé sezony a dva týdny před začátkem natáčení nemají jeho hvězdy stále smlouvu.

 

Před čtyřmi měsíci televize CBS potvrdila, že svůj divácky nejúspěšnější projekt prodlouží o další tři série až do desáté řady. Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuocoová ani jiné tváře ságy geniálních vědců a jejich lásek však dosud nepodepsali, že se vrátí.


image-7403582-11579337 Herci stále bez smlouvy!

Podle zdrojů, které cituje Hollywood Reporter, se jednání vlečou už od loňska a nenastal v nich stále žádný posun. Nicméně se čeká, že smlouvy herci podepíší před startem osmé řady, případně že 30. července začnou točit prozatím i beze smluv.

104829_d0847b Herci stále bez smlouvy!

Jako vždy jde o peníze. Klíčoví tři herci, představitelé Sheldona, Leonarda a Penny, kteří nyní dostávají 325 tisíc dolarů za epizodu, by podle citovaného zdroje rádi zvedli své honoráře až na milion dolarů za každý půlhodinový díl.

Požadavky zvyšují i jejich kolegové, a to těsně před setkáním celého týmu sfanoušky na Comic-Conu v San Diegu. V Americe se seriál vrací na obrazovky 22. září, kdy osmou řadu zahájí speciální epizodou; pokračuje v říjnu.

Popravdě ale nevěřím tomu, že by se smlouvy nepodepsali. Dávám tomu strašně malé procento. Na co jsem ale zvědavý je, jakou sumu herci uhádají – A co vy, fanoušci BBT, říkáte na zvýšení platu za epizodu? icon_smile Herci stále bez smlouvy!

Napsat komentář