Šest věcí, které (ne)víte o Big Bang Theory

Patříte mezi fanoušky komedie The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)? Myslíte si, že o seriálu máte nastudováno úplně vše, co je známo? Určitě ne. Na jednom z posledních promítání se tvůrci Chuck Lorre, Bill Prady, showrunner Steve Molaro a herec Bob Newhart rozpovídali o věcech, které zatím možná neví ani ti největší fanoušci seriálu.

image-7403582-11579337 Šest věcí, které (ne)víte o Big Bang Theory

Zde je šest věcí, které pro vás pravděpodobně budou nové.

1. Původ slova „Bazinga“ zahrnuje grep

Bývalý TBBT scenárista Stephen Engel používal slovo Bazinga ve významu „A mám tě“ v souvislosti s opakujícím se vtípkem o napůl snězeném a násilím dohromady slepeném grepu, který se nachází ve scenáristické místnosti. Slovo se uchytilo natolik, že ostatní scenáristé navrhli, aby bylo vloženo přímo do seriálu. A vše ostatní už znáte.

2. The Big Bang Theory má fanoušky i na Borneu

Během svého výletu na Borneo musel Chuck Lorre dát svou občanku jednomu z hotelových recepčních. Ten se podíval na jméno, pak na Chucka a prostě jen řekl: „The Big Bang Theory“.

3. Rýsuje se Rudá svatba ve stylu TBBT?

Ne tak rychle. Bill Prady sice škádlil ohledně epizody inspirované slavnou Rudou svatbou, nicméně Lorre celou diskuzi žertovně zakončil slovy, že Big Bang přece nemůže soupeřit s Game of Thrones…

Celý článek najdete zde: http://www.serialzone.cz/clanek/3521

Napsat komentář