Tři podepsali, dva stále zbývají!

Nedávno jsme psali, že herci stále nepodepsali své nové smlouvy. To se dneškem ale mění a díky tomu se objevují světlejší zítřky. Zatím tři z pěti hlavních herců (Amy a Bernadette smlouvy podepisovaly již v loňském roce) „přistoupili“ na smlouvu…


image-7403582-11579337 Tři podepsali, dva stále zbývají!

Za dva dny, tedy přesněji 6. srpna by se mohla začít konečně natáčet nová, osmá, řada Teorie velkého třesku.  Jim Parsons (Sheldon), Kaley Cuoco (Penny) a Johnny Galecki (Leonard) podepsali novou, tříroční, smlouvu s Warner Bros TV.

Stále se ale čeká na další dva hlavní herce, kterými jsou Kunal Nayyar (Rajesh) a Simon Helberg (Howard). Ti by měli smlouvu podepsat ještě během tohoto týdne. Kunal a Simon dostávali zatím za epizodu méně než tři výše zmínění herci. Tento rozdíl by ale rádi pořešili a chtěli by se dostat, alespoň na podobnou úroveň, jako Kaley, Johnny a Jim.


A jak dopadl plat? Naše trojce šťastlivců, resp. Jim, Kaley a Johnny, získali tříroční kontrakt, kdy budou dostávat za epizodu rovný 1 milion dolarů (cca 20 milionů Kč) (Warner tím bude se seriálem stále v plusu kolem jedné miliardy dolarů). To tedy znamená, že herci budou placeni na oznámenou 8–10 řadu. Myšlenka padla ale na 11. sérii, nad kterou je stále velký otazník, ale již se o ní pomalu začíná uvažovat a přemýšlet.


Co říkáte na nově podepsané smlouvy? A co 11. série, chcete pokračování nebo to vidíte na 10. řadu a  konec? 

 

Napsat komentář