Aktuální novinky a zajímavosti z prostředí seriálu

Již dlouho jsme vám nepřinesli v podstatě nic z prostředí seriálu, nějaké jobovky a zajímavosti a proto bychom to chtěli v redakci napravit, v tomto článku bychom chtěli zmínit několik zásadních informací a věnovat se tématům jako např: Seriál podpořil mladé vědce. Znáte vůbec Pennyino příjmení? Informace o nové řadě.

image-7740876-11999638-1415488732000 Aktuální novinky a zajímavosti z prostředí seriálu

Ani nám neunikla informace, že štáb seriálu společně s herci a také tvůrci seriálu uspořádali sbírku pro studenty ze sociálně slabších rodin, aby podpořili jejich snahu stát se někým lepším. Málokdo z nás si uvědomuje, že v dnešním moderním světě pomalu upadají základní lidské hodnoty a stále více z nás se upíná k tomu jedinému, a to penězům. Tvůrci seriálu si to moc dobře uvědomují, a proto vybrali neuvěřitelných 4 miliony amerických dolarů, což je v přepočtu na naše České koruny přibližně 100 milionů. Z peněz zaplatí stipendia studentům, kteří mají vlohy stát se špičkovými vědci, ale nepochází ze zámožných rodin, které by jejich studia zaplatila. Největší částkou přispělo samozřejmě studio Warner Bros a pak rodinná nadace Chucka Lorreho.

Další zajímavostí, na kterou se zblízka podíváme je o hlavní představitelce Penny. Uvědomujete si za celou dobu vysílání seriálu, zda Penny někdy vyřkla své příjmení? U všech postav ho totiž známe, jen u Penny stále ne. Toho chtějí využít tvůrci seriálu, aby dodatečně oživily zájem fanoušků. Sami nevíme zda-li to tak bylo zamýšleno od začátku nebo se zkrátka nějak podařilo ve scénáři Pennyino příjmení celou dobu opomíjet?

Jak už jsme avizovali v předchozích článcích, herci mají podepsané smlouvy na další řady za velmi tučný honorář, a proto již vznikla devátá řada seriálu Big Bang Theory, na kterou se můžeme těšit již v rámci pár týdnů.  Vysílací premiéra anglicky dabované verze je v USA datována na pondělí  21.září 2015. Můžeme se těšit na 24 epizod.

TIP: Pokud vám na vašem notebooku při sledování seriálu velmi brzy odchází baterka, bude ji třeba nejspíše vyměnit za novější. Baterie u notebooku podle jeho užívání by se měly měnit minimálně jednou za rok, při dosažení maximální hranice životnosti vám notebook nahlásí problém s výkonem baterie a doporučí její výměnu, pak stačí objednat novou,zkuste např: http://baterieon.cz/catalog/power-supply/acer

Napsat komentář