Jim Parsons má svou Hvězdu na chodníku slávy!

Jim už si jako mladý(ne, že by byl stár) pohrával ve svých myšlenkách s „nápadem“ o získání své Hvězdy, nicméně ho to nikterak zvlášť neuchvátilo. Nyní se mu to podařilo.


image-7740876-11999638-1415488732000 Jim Parsons má svou Hvězdu na chodníku slávy!

Této významné události se zúčastnili jak jeho kolegové tak jeho rodina. Jeho životní partner Todd je pro něj nepochybně profesní i osobní oporou, který ho na podobné akce často doprovází.

Jim-parsons-star Jim Parsons má svou Hvězdu na chodníku slávy!

 

V začátcích ceremoniálu byly vyjmenovány Jimovy úspěchy v herectví a na jeho počest promluvil i jeden z producentů seriálu, kterého jsme všichni fanoušky-Teorie velkého třesku -Chuck Lorre, který s Jimem pracuje již 9 let. Je na něj bezpochyby hrdý, a na ceremoniálu seděl vedle Jimovy matky Jude, která je na svého synka rovněž hrdá. Svůj přednes začal Jim slovy o svém mládí a svých ambicích. Nejen Jimovi však známý seriál TBBT přinesl toto významné ocenění, roku 2009 získal svou Hvězdu Chuck Lorre a v loňském roce jí byla obdařena jeho profesní kolegyně Kaley Cuoco-Sweeting, která ztvárňuje Penny. Jim sám tvrdí, že právě zde stál díky své nejúspěšnější roli jakožto geniálního fyzika Dr. Sheldona Coopra, který nás již po léta baví. Nezbývá nám než souhlasit. Na konci své řeči samozřejmě všem řádně poděkoval.

Takto se stalo 11. 3 2015 v Hollywoodu.

Jim-parsons-star2-150x150 Jim Parsons má svou Hvězdu na chodníku slávy! Jim-parsons-star3-150x150 Jim Parsons má svou Hvězdu na chodníku slávy!

Jim se však objevil i v dílech jako: Stejná srdce, Procitnutí v Garden State, Nadějný rok apod. Nyní s Rihannou nadaboval jednu z postaviček v kresleném snímku Konečně doma.

Autor článku: Shamy (Martina Jandová)

 

Napsat komentář