Kolik si vydělali a ještě vydělají herci BBT?

Nejednoho fanouška určitě zajímá kolik vydělávají herci jejich oblíbeného seriálu, přeci jen je to docela dřina, tak aby chudáčci nebyli náhodou honorovaní špatně. Ne opravdu nemějte strach, oni by to totiž jinak nedělali. O tom, jak si umí herci dupnout a odkud kam se může vyšplhat odměna za provedené herecké výkony nám velmi známých herců se podíváme v tomto článku.

image-7740876-11999638-1415488732000 Kolik si vydělali a ještě vydělají herci BBT?

Na začátku natáčení seriálu si každý z hlavní trojice herců mohl vydělat za jednu epizodu maximálně částku okolo 60ti tisíc amerických dolarů. Jak se seriál stával postupně populárním vzrostly jejich platy ve 4.sérii seriálu na krásných 200 000 dolarů (podotýkáme za 30ti minutovou epizodu), kdo z nás to za 30 minut dokáže? Asi málokdo icon_smile Kolik si vydělali a ještě vydělají herci BBT?

Poté bylo ve smlouvách upraveno, že s každou novou sérií se tento honorář zvýší o dalších 50 tisíc dolarů, tím pádem si herci už v sedmé sérii vydělali cca 350 tisíc amerických dolarů za epizodu. Trojici hvězd (Jim Parsons, Johny Galecki, Kaley Cuoco) se to ale zdálo stále pomalé navyšování honorářů, a proto nenastoupili na natáčení 8.řady seriálu s tím, že dokud neuzavřou nové smlouvy tak se prostě točit nebude. Studio Warner Bros proto muselo rozhodnout jak celou situaci vyřešit. Svoji dobrou pozici si herci uvědomovali až moc dobře. Těžko říct, jestli jim tento krok poradili jejich agenti nebo si zkrátka řekli, že už je seriál dost proslavený po celém světě a oni můžou trochu přitlačit na pilu.

Tyhle drahoty se jim nakonec vyplatili, protože studio rozhodlo, že bude platit a uzavřelo s herci nové smlouvy a teď se podržte. Kolik odhadujete, že si herci řekli? No nebylo to ani půl milionu za epizodu a ani třičtvrtě milionu dolarů ale rovnou to zaokrouhlíme na jeden milion dolarů. No a povedlo se. Studio jim za 8. , 9. a 10.sérii vyplatí snový 1 milion dolarů za epizodu, což znamená, že si celkem se všemi dalšími benefity vydělají jen za tyto 3 série bezmála 90 milionů dolarů. No není to krásné?

pennysheldonleonard Kolik si vydělali a ještě vydělají herci BBT?

Zatím si vydělali každý z nich 54.180.000 dolarů na již natočených epizodách.

Kolik ještě vydělají? Podle stávajících smluv a když započteme ještě další benefity tak se bude jednat o částku zhruba 60ti milionů dolarů.

Napsat komentář