Máte šikovné ručičky stejně jako fanoušek BBT?

Každý z nás je jiný, někdo má talent na tamto a někdo na tady to. Pro příklad nemusíme jít daleko. Někdo je manuálně zručný, naopak mu to tolika nemyslí, jako ostatním. Nebo je tomu naopak, člověk je intelektuál a moc manuální zručnosti nepobral. Dítě štěstěny jste v případě, kdy vám to pálí a ještě jste manuálně zruční.

image-7740876-11999638-1415488732000 Máte šikovné ručičky stejně jako fanoušek BBT?

O tom co mohou takoví lidé všechno dokázat vám představím v tomto článku. Určitě jste už slyšeli nějaký ten příběh, kdy někdo ohromně zbohatnul na absolutně jednoduché věci a vlastně ani pomalu nevěděl, jak se to mohlo stát, protože se prostě jen věnoval tomu, co ho baví, přitom se do toho pustil s takovým odhodláním, že logicky nastala situace, kdy mu jako vedlejší efekt ohromně začal narůstat kapitál, aniž by to předem nějak zamýšlel.

Takových nápadů najdeme na internetu velkou spoustu a většinou na ně někdo přišel buď úplnou náhodou, nebo ho někdo nečekaně inspiroval. Proč tomu vlastně tak je? Úspěšnými se stávají většinou věci neobyčejné, které světlo světa ještě nespatřili a tudíž, každého napadne, co když zrovna můj nápad je úplná blbost a lidi to nebudou chtít a já nebudu úspěšný, jenom do toho budu cpát peníze. Tak přesně takhle přemýšlet nesmíte. My z redakce jsme náhodou narazili na tyto výrobky jednoho malého soukromníka, který je zřejmě fanouškem Teorie velkého třesku, protože vyrábí moc hezké přívěsky a náušnice s tématem BBT. Jedny náušnice si hned naše redaktorka objednala ale pššt, její manžel jí to zakázal, že prý jich má dost ale ona stejně neodolala.

penny-150x150 Máte šikovné ručičky stejně jako fanoušek BBT? sheldon-150x150 Máte šikovné ručičky stejně jako fanoušek BBT? sheldonnausnice-150x150 Máte šikovné ručičky stejně jako fanoušek BBT?

Takže pokud máte nějaký podobný nápad nebo koníček nebojte se ho realizovat a zkuste své štěstí, třeba právě váš výrobek získá popularitu a zvedne davové šílenství lidí, kteří budou chtít právě váš produkt. Pokud ještě žádný nápad nemáte, můžete se inspirovat u ostatních a prohlédnout si jejich výrobky.

Navíc pokud se vám nějaký z výrobků rukodělných řemeslníků bude líbit a máte ještě před dovolenou, je možnost zapojit se do velké letní soutěže o zajímavé ceny.

Napsat komentář