Nechte se inspirovat kostýmy seriálových herců

Určitě si každý z vás vzpomene hned na několik epizod ze seriálu, kde se hlavní představitelé našich oblíbených postav navlékli v rámci svých rolí, do někdy výjimečných, někdy zdařile vtipných anebo otřesných kostýmů, jen aby nás pobavili. Párkrát se stali i cílem posměchu, protože to zkrátka přehnali. Většinou to byly hrdinské postavy z jejich oblíbených filmů, seriálů a v neposlední řadě také her. Avšak nechyběli ani jiné příležitosti, jako jsou typické oslavy probíhající během roku.

image-7740876-11999638-1415488732000 Nechte se inspirovat kostýmy seriálových herců

Takovým příkladem může být například Haloween, což je anglosaský lidový svátek, který připadá na 31.října , den před křesťanským svátkem Všech svatých. Jedná se o obdobu českých Velikonoc, kdy se chodí koledovat. Haloween má ale tu odlišnost, že se děti oblékají do strašidelných kostýmů a chodí ode dveří ke dveřím s tradičním pořekadlem, který se k Haloweenu váže, tedy „Koledu,nebo vám něco provedu“. Nápaditosti a fantazii některých kostýmů se meze nekladou, platí zde, že čím strašidelnější tím originálnější kostým je a vždy je na něm vidět kolik si s ním dal autor práce. Herci z BBT mají kolikrát hodně propracované kostýmy. Co myslíte?

kostýmy-300x194 Nechte se inspirovat kostýmy seriálových herců kostýmy1-150x150 Nechte se inspirovat kostýmy seriálových herců kostýmy3-150x150 Nechte se inspirovat kostýmy seriálových herců

Dalším příkladem, kdy budete potřebovat nějaký ten kostým, jsou zejména dobové oslavy, které probíhají průběžně na celém území naší republiky podle historie jednotlivých lokalit. Zde se pak utkávají rytíři v lesklých zbrojích ale jsou zde také princové, princezny, kouzelníci, králové, šašci a jiní kejklíři a tady už je nějaký ten kostým opravdu třeba. Takovými oslavami si připomínáme historii a oslavujeme její chyby a úspěchy.

Nemáte kostým na Haloween, dobové oslavy ve vašem městě nebo zkrátka ani k jiné zajímavé příležitosti? Nebo nemáte náladu vymýšlet a shánět veškeré materiály pro výrobu kostýmu a přesto byste rádi s kostýmem někoho chtěli postrašit nebo prostě zkrátka vyrazit v nějakém pěkném kostýmu? Vůbec nezoufejte, půjčovna kostýmů Praha má pro vás připraveno mnoho rozmanitých a originálních kostýmů za příznivé ceny. Stačí se tu jenom zastavit a oni vám s výběrem pomohou. Půjčovna kostýmů Praha má dvě pobočky. Můžete ji nalézt na adrese:  Veletržní 1, Praha 7 – www.PujcovnaKostymuPraha.cz nebo Hostýnská 14, Praha 10 – www.Pujcovna-Kostymu.cz

Napsat komentář