Pořádný šperk potěší nejen každou ženu ale i herce BBT

Určitě jste viděli scénu kdy naši herci ze seriálu Teorie velkého třesku obdivují prsten. Je to prsten z filmu Pán prstenu. Ovšem z takového pěkného prstenu se nemusí radovat jen herci v rámci rolí ale hlavně také naše drahé polovičky.

image-7740876-11999638-1415488732000 Pořádný šperk potěší nejen každou ženu ale i herce BBT

Každého fanouška Teorie velkého třesku dozajista velmi pobavila scéna, kdy se Leonard, Raj, Sheldon a Howard hádají o prsten, který byl rekvizitou ve filmu Pána prstenů.

prstenbbt Pořádný šperk potěší nejen každou ženu ale i herce BBT

 

Takové pozdvižení, které se kolem prstenu dělo v epizodě se občas děje i v reálném životě. Zkusíte si tipnout v jakém případě? No přece když se chystá svatba. Nejenomže výběr snubního prstenu je důležitý, je třeba aby se líbil, proto je třeba zjistit který nevěstu ohromí, zásnubní prsteny mohou mít na sobě různé druhy drahokamů. Podle druhu drahých kamenů stoupá také jeho cena. Pro ženichy je to vždy velké dilema a proto pokud nevíte a chcete se nechat inspirovat, zkuste snubní prsteny značky Polomio.

prsten-buenos-aires-150x150 Pořádný šperk potěší nejen každou ženu ale i herce BBT prsten-eris-150x150 Pořádný šperk potěší nejen každou ženu ale i herce BBT snubni-prsten-istanbul-150x150 Pořádný šperk potěší nejen každou ženu ale i herce BBT

Na stránkách naleznete pár návodů, které vám pomohou při výběru, například jak přijít na velikost prstenu, jak ho vybrat, který design prstenu, jaký drahokam nebo jaký zvolit materiál. Takové rady by uvítali dozajista i Howard s Bernadette, když se v jednom z dílů seriálu brali. Jejich svatba se konala na střeše domu. Jakékoli prsteny ať už snubní, zásnubní nebo jen ozdobné se často ve filmech nebo seriálech objevují jako rekvizity a často můžeme vidět jak nápadnící složitě a dlouho vybírají, v reálném světě to může být ještě horší. Proto výběr nikdy nepodceňujte a zvolte kvalitu značky Polomio, která nabízí moderní a originální prsteny. Nechte se oslnit třpytem diamantů ve špercích a vyberte si nevšední zásnubní prsten, kterým vyjádříte svou lásku. Ať už tedy stojíte před volbou jaký prsten zvolit či ne a rádi byste se jen tak pro zajímavost něco dozvěděli o snubních prstenech pečlivě prostudujte rady, které najdete na stránkách se zásnubními prsteny Polomio. Nikdy totiž nevíte kdy se vám tyto tipy budou v budoucnu hodit.

Napsat komentář