Sheldon si našel novou zábavu, neuvěříte jakou

Sheldon si našel pekelnou zábavu, která je hodna jeho inteligence, asi si říkáte co to tak může být, protože pokud znáte Sheldona moc dobře víte, že jen tak s něčím se nespokojí. Ve všem vidí něco co ostatní ne a má z něčeho třeba radost, zatímco jeho přátelé jeho nadšení s ním kupodivu nesdílí.

image-7740876-11999638-1415488732000 Sheldon si našel novou zábavu, neuvěříte jakou

Pro ty z vás, co ještě vůbec netuší, co by to mohlo být, máme malou nápovědu. Je to hra, která trénuje pochopitelně lidské mozečky, zobrazí nám totiž obrázek a my musíme uhodnout co ten obrázek charakterizuje. Tak už víte? Ano je to hra, která zažívá českým boomem až to není možné. Navíc popularitu si drží velmi dlouho.

Je to hra Pixwords. Že vám to nic neříká, že jste to v životě neslyšeli. Tak v tom případě nevíte o co přicházíte, tahle hra se vám totiž dokáže tak zažrat pod kůži, až z toho budete nepříčetní, sami jsme si ji ze zvědavosti v redakci vyzkoušeli. A musíme říct, že ze začátku jsme si říkali, je to strašně jednoduché ale pak přišli úrovně, kde jsme přemýšleli nad jedním obrázkem třeba 3 hodiny než jsme na to přišli. Zkrátka nás pak v každé úrovni překvapilo něco, co jsme zkrátka nemohli dát dohromady. Jeden z redaktorů na to přišel dokonce až když se na hru přestal soustředit a šel nám udělat kávu. Najednou mu to blesklo hlavou, což dokazuje to, že pokud se soustředíte, tak na to kolikrát nepřijdete a v momentě kdy začnete řešit nějaký jiný problém zkrátka řešení přijde samo. Nicméně vše se začalo tak moc stupňovat, že jsme se začali zasekávat na obrázcích čím dál víc. Naštěstí jsme našli stránku, kde se nachází Pixwords nápověda, takže když jsme si už vyloženě nevěděli rady a prahli jsme po dalších obrázcích (hra vás nepustí k dalšímu řešení, pokud nevyřešíte aktuální), hledali jsme právě na tomhle webu náš obrázek a pod ním se vždy nachází řešení.

pixwords-300x169 Sheldon si našel novou zábavu, neuvěříte jakou pixwords2-300x169 Sheldon si našel novou zábavu, neuvěříte jakou

Musíme ale doplnit jednu maličkost, pokud si chcete hru opravdu užít, používejte nápovědu zodpovědně. Cílem hry totiž je, abyste přemýšleli nad řešením. Pixwords nápověda ke všem obrázkům je tu pouze v případě, že už si zkrátka nevíte rady a potřebujete poradit, jinak byste hraní zanechali nebo jej vzdali.

A jak dopadl Sheldon? Ten to proletěl takovou rychlostí, že to zkrátka nechápeme. Za 3 dny měl všechny obrázky prošlé a doplněné. Je to zkrátka náš občas okolím nepochopený geek, který dokáže překvapit a bez kterého si život nedokážeme představit.

sheldontablet Sheldon si našel novou zábavu, neuvěříte jakou

Napsat komentář