Sponzorováno: Svatební fotograf z Olomouce i na vaší svatbě

Svatba patří bezesporu mezi nejdůležitější životní okamžiky v životě každého z nás, proto se snažíme, aby byl právě tento okamžik dokonalý a všichni si jej zapamatovali jako příjemně strávené chvíle plné radosti a svatebního veselí. Je tedy důležité takovou událost jako je svatba nepodceňovat. Na co se připravit a dát pozor vám dneska prozradíme v tomto článku.

První zásadní věcí je zajistit si catering, určitě nebudete mít čas vše dokonale připravit, zejména pokud jsou obě rodiny velmi početné, není dostatek času a v silách pár jednotlivců zvládnout vše před svatbou připravit. Pronájmy objektů se většinou zařizují na max. 24 hodin předem. V těchto 24 hodinách musíte zvládnout připravit stoly, prostírání, ozdoby, skleničky, příbory, bary, teplé a studené občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a mnoho dalšího, tyto všechny starosti vám ušetří catering, následně zastane i funkci obsluhy na posvatební hostině a následně večírku.

Pokud vaše svatba patří mezi ty větší a dražší budete potřebovat také zvukovou produkci, která obstará na vaší hostině tu správnou hudbu k tanci a zábavě. Může to být ať už živá nebo reprodukovaná hudba, mnoho z nás volí právě hudbu živou, protože ke svatbám nostalgicky už od dávných dob zkrátka patří.

nevesta-a-zenich-300x199 Sponzorováno: Svatební fotograf z Olomouce i na vaší svatběliceni-nevesty-300x199 Sponzorováno: Svatební fotograf z Olomouce i na vaší svatbě

Tím nejdůležitějším prvkem však je svatební fotograf, protože tak důležitý okamžik, jako je svatba si chcete určitě nejen zapamatovat ale zachytit i pro budoucí generace, kterou budou bezesporu vaše děti a noví příbuzní a známí. Jenže ono není fotograf jako fotograf. Správný fotograf by měl být kreativní a práce by ho měla bavit, měl by se o ni aktivně zajímat, sršet novými nápady, aby právě vaše fotografie byly něčím zvláštním originální a nezaměnitelné. Jedním z nich je i Martin Holík působící v Olomouci ale fotí po celé České Republice a přijede za vámi kamkoliv.

Začínal, jako reportážní fotograf, fotil demonstrace v Izraeli a na dalších velmi nebezpečných místech, také pro neziskové organizace. Za svou práci získal mnoho prestižních ocenění. Jeho fotografie byly vystaveny na výstavách po celé České Republice ale i například v Paříži nebo Velké Británii. Pokud hledáte ve svém vyhledávači fotograf Olomouc, už nehledejte, právě jsme vám ho představili. Důkazem jeho kreativní a kvalitní práce mohou být i fotografie, na které se právě díváte.

nevesta-a-zenich-v-trave-300x199 Sponzorováno: Svatební fotograf z Olomouce i na vaší svatbě zenich-pozoruje-nevestu-300x199 Sponzorováno: Svatební fotograf z Olomouce i na vaší svatbě

Napsat komentář